Evdemisin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evde Tekmisin Hmm Bakalım Senin İçin Nelerimiz Var...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Server Hala Kapalı. 7/24 istiyoruz lüfen.

2 posters
YazarMesaj
duman50

Server Hala Kapalı. 7/24 istiyoruz lüfen. Empty
MesajKonu: Server Hala Kapalı. 7/24 istiyoruz lüfen.   Server Hala Kapalı. 7/24 istiyoruz lüfen. I_icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 8:44 am

Sayın admin dün 5 dk sonra açılacak diyerek kapattınız serverı.Ve hala kapalı.Ben uyanır uyanmaz kalktım ve heyacanla servera baktım. Fakat hala kapalı.Lütfen bi çözüm bulun ve 7/24 e geçelim. Eğer onun için para falan lazımsa nakit veremeyeceğimiz için siteye reklam koyun mesela.Bizde onlara tıklayalım. Hürmetler. (KeSeRiMLaN)
Admin
Admin

Server Hala Kapalı. 7/24 istiyoruz lüfen. Empty
MesajKonu: Geri: Server Hala Kapalı. 7/24 istiyoruz lüfen.   Server Hala Kapalı. 7/24 istiyoruz lüfen. I_icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 5:05 pm

duman50 demiş ki:
Sayın admin dün 5 dk sonra açılacak diyerek kapattınız serverı.Ve hala kapalı.Ben uyanır uyanmaz kalktım ve heyacanla servera baktım. Fakat hala kapalı.Lütfen bi çözüm bulun ve 7/24 e geçelim. Eğer onun için para falan lazımsa nakit veremeyeceğimiz için siteye reklam koyun mesela.Bizde onlara tıklayalım. Hürmetler. (KeSeRiMLaN)

ewet güzel kardesim herşeyin ayarlarını en bastan yaptığımız için kapalı tututtuk artık dupe yapamıyacaklar çünkü server myko orjinal servera döndü herşey çok zor oldu ve heyacan katıldı adamlar chitinin bile ne olduğunu unuttular artık full platenin değerine bile anlıyacaklar paramı para bulmak hiçttte kolay değil ewet arkadaslar daha guzel server için biraz sabır...

Server Tutulursa En yakın zamanda 7/24 Olucaktır...Herşey Size Bağlı Serverı Ayakta Tuta bilmek İçin Ufak Paralarla itemler vs.Alınırsa Server daha uzun ömürlü olacaktır...

ben buradan para kazanmak değil size güzel b,ir ortam hazırlamak için yapıytoruz kardeslik ölmedi...
https://evdemisin.yetkin-forum.com

Server Hala Kapalı. 7/24 istiyoruz lüfen.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lostrealms Server...
» DUMANKO server
» Server durumu...